Jak pobierać wideo na TikToku bez rejestracji?

Dowiedz się, jak zapisywać najciekawsze TikToki na swoim telefonie bez instalowania oficjalnej aplikacji.

Album - ilustracja

Popularność TikToka

TikTok dostępny jest w 150 krajach i ma już ponad miliard użytkowników. Platforma umożliwia dzielenie się krótkimi nagraniami wideo w formie teledysków muzycznych, które cieszą się największą popularnością wśród nastolatków. Jak możemy pobrać najciekawsze z nich na swoje urządzenie i odtwarzać je w dowolnym momencie bez potrzeby logowania lub rejestracji?

Osoba korzystająca z aplikacji TikTok na telefonie

Jak pobrać film użytkownika?

Aby zapisać ulubiony film na TikToku, wystarczy przez kilka sekund przytrzymać na nim palec, a następnie wybrać „Zapisz film”. Ta opcja będzie niedostępna w sytuacji, gdy dany użytkownik wyłączył możliwość udostępniania oraz pobierania jego nagrań w ustawieniach (Menu, Ustawienia i prywatność, Prywatność, Pobrane).

W takiej sytuacji możemy skorzystać z narzędzi online typu TikTok Downloader, dzięki którym pobierzemy dowolny film z TikToka na swój komputer lub telefon bez konieczności zakładania konta, lub logowania w serwisie. Aplikacja jest całkowicie zbędna, dzięki czemu zachowujemy pełną anonimowość - historia wyświetleń profilu nie jest nigdzie zapisywana.

TikTok Downloader - jak korzystać?

Obsługa TikTok Downloadera jest bardzo prosta. Wystarczy podać nazwę profilu i poczekać na pojawienie się filmów. Zwróć uwagę na wielkość liter oraz znaki specjalne - nazwa użytkownika musi być taka sama jak na TikToku. Po kliknięciu na wybrane wideo otworzy się ono w nowej karcie przeglądarki, skąd łatwo można je pobrać na dowolne urządzenie. Zapisane filmy nie są zabezpieczone znakiem wodnym oraz zachowują swoją oryginalną, wysoką rozdzielczość.

Podsumowanie

Jeśli chcesz zachować anonimowość i nie martwić się o to, czy dany użytkownik wyłączył możliwość pobierania swoich filmów lub dowie się o wyświetleniu jego profilu, warto skorzystać z przeglądarek do social mediów online.